Mira İlk Yardım Eğitim Merkezi İzmir’ de, hizmet verdiği kurumları eğitimden sonra yalnız bırakmıyor. İnsan hayatına verdiği önem ve sınav başarısını gözeterek Türkiye de bir benzeri dahi olmayan ”İlk Yardım Sınava Hazırlık” içeriği ile katılımcılarına sınav öncesi ve sonrası 24 saat hizmet vermeye devam ediyor.
Öğrenilen bilgiler tekrar edilmezse unutulur. Bu içerikler sizi hayatınız boyunca destekleyecek. ”İnsan Hayatı ve Sağlığı” için çok önemli olan bu bilgileri ömür boyu kendiniz, aileniz, sevdikleriniz, arkadaşlarınız, çevreniz ve insanlar için unutmayacaksınız.
Sağlık Bakanlığı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yayınlanan İş Sağlığı ve Güvenliği, İlk Yardım Yönetmeliği kapsamında ilk yardım eğitimi ve ilkyardımcı sertifikası verilmektedir.

Sağlık Bakanlığınca ilk yardım eğitimi vermeye yetkili kılınmış, 2002 yılından bu yana alanında deneyimli sağlık ve eğitim profesyonellerinden oluşan kadromuzla tecrübe ve eğitim aşkını bir araya getirdik.

İnsan sağlığı ve hayatı yaşamda korunması gereken en büyük değerdir. Bu değeri hatasız ve önemini bilerek korumak ve aynı zamanda yasal süreçte alınması gereken Sağlık Bakanlığı Onaylı İlk Yardımcı Sertifikası almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Adres: Halkapınar Mah. 1442 Sk. Tesisat İş Merkezi Konak / İzmir

Merkezimizi arayararak detaylı bilgi alabilir;
         0 232 452 22 92 

ya da aşağıdaki formu doldurarak size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Lütfen 30 saniyenizi ayırarak aşağıdaki formu doldurup gönderin size hemen dönüş yapalım.
Ya da 0 232 452 22 92 nolu telefondan bizimle iletişime geçin, sağlıcakla kalın…

    İlk Yardım Eğitimi Konularının Tamamıİlk Yardım Eğitimi Uygulama Videoları Sınav Formatı
    İlk Yardım Eğitimi Sonrası Yapılacak Sınava Hazırlık TestleriTemel İlk Yardım Eğitimi Eğitim Sunumu